Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/zatorskieu/ftp/biegaton.pl/wp-content/plugins/mailpoet/vendor/cerdic/css-tidy/class.csstidy.php on line 886
BIEGATONKI na START 2017 | STS-Biegaton

BIEGATONKI na START 2017

BIEGATONKI na START po raz trzeci ale na pewno nie ostatni …!

9 czerwca 2017 roku już po raz trzeci na Mikołowskim Rynku słychać było dziecięce śmiechy i widać było ducha rywalizacji w naszych najmłodszych.

Całą imprezę od samego początku wspiera firma Ekoland z Tychów dystrybutor Maspex dlatego maskotka biegu – KUBUŚ – chętnie pojawia się na naszych zawodach.

W Biegatonkach na starcie stanęła rekordowa liczba uczestników, 217 startujących w 6 kategoriach wiekowych. Każdy uczestnik biegu otrzymał pamiątkowy medal i dyplom, a w 4 najstarszych kategoriach wyłoniono trzech najlepszych zawodników, którzy zostali dodatkowo wyróżnieni statuetkami i upominkami.

Każdy młody zawodnik miał także okazję wziąć udział w konkursie i otrzymać upominek ufundowany przez naszych sponsorów:

TUIR Warta, Urząd Miasta Mikołów, KIA Etrans, Biuro Rachunkowe Agnieszka Łukaszewska, Homedics, EvoQuickDry, Portalux Piotr Czyż, Inception.life.

W trakcie trwania konkurencji biegowych czas dzieciom umilała Kraina Kreatywności Akuku.

Dorośli mieli możliwość skorzystać z porad fizjoterapeuty Arkadiusza Szmitki, zapoznać się z ofertą biura podróży Holiday Ticket, porozmawiać o zabezpieczeniu życia, zdrowia i majątku z przedstawicielem TUIR Warta, poznać walory smakowe zdrowych produktów firmy Nomak.

Dziękujemy Sławkowi z Zatorski.EU za stronę internetową dzięki, której możecie o nas poczytać, a Mirkowi Grońskiemu za niebanalną galerię zdjęć – Okruchy świata złapane w obiektyw. Bardzo miło zobaczyć wiele waszych zdjęć pokazujących radość Waszych dzieci.  Dziękujemy za przesłane galerie Adamowi Woźniakowi i Tomaszowi Augustynowiczowi.

Dzieciaki, Wasza obecność na naszych biegach daje nam ogromny impuls i motywację do dalszego działania!  Postaramy się zawsze wzbudzać uśmiechy na waszych twarzach.

Dziękujemy za Waszą obecność i zapraszamy za rok na kolejną edycję BIEGATONEK na START!

Galerie zdjęć:

Galeria Mirka Grońskiego – Okruchy świata złapane w obiektyw

Przeżyjcie to jeszcze raz…!

Galeria Tomasza Augustynowicza

Agnieszka Łukaszewska

Już w najbliższą niedzielę, pod lasem Rety Śmiłowickiej, organizujemy Bieg i Marsz Nordic Walking w ramach II GP Biegatonu – Leśna Szarańcza 2017r. 

Tutaj informacja jak do nas dojechać, zapisać możecie się elektronicznie lub na miejscu w biurze zawodów już od 13:30.

Start biegu o 16:00, a na miejscu przewidziano wiele atrakcji dla dzieci.

Sebastian Krosny

 

Projekt i realizacja - zatorski.eu - profesjonalne strony internetowe dla biznesu - Powered by WordPress